محرمانه خانوادگی
اگر در فضای مجازی همسرخودرا انتخاب کنم خوشبخت می شوم

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، فصل اول برنامه‌ تلویزیونی «محرمانه خانوادگی» با موضوع «چگونه همسر خود را انتخاب کنیم؟» چند هفته ای است از این شبکه پخش می شود.

این برنامه در واقع مجله ای تصویری با موضوعات خانوادگی است که با لحني نرم و با چاشنی رازآلود کردن هجوآمیز مشکلات جزئی و ساده زندگی روزمره به بررسی نکات ریز و کاربردی می‌پردازد.

هدف این برنامه نگاه کردن به الگوهای متفاوت سبک زندگی سالم برای کارهای ساده روزانه است با اولویت اسلامی-ایرانی. برای ایجاد جذابیت، موضوعات ساده و روزمره خانوادگی در این برنامه به شکل رازها و معماهایی مطرح می‏شود که مجریان برنامه سعی در کشف حقیقت آن دارند و مراحلی که مجریان این برنامه برای کشف حقیقت طی می‏کنند، بهانه ‏ای می‏شود برای آگاه‏سازی و آموزش موارد مرتبط با موضوع برنامه اصلی.

فصل اول محرمانه خانوادگی به موضوع رازهای انتخاب همسر می‌پردازد و شامل موضوعاتی مانند سن مناسب ازدواج، شیوه خواستگاری، ازدواج فامیلی، ازدواج دانشجویی، ازدواج اینترنتی، ازدواج عاشقانه و … خواهد بود.

هر قسمت از برنامه محرمانه خانوادگی آیتم های متنوعی دارد؛ روایت محرمانه، رازهای محرمانه، شاهدان عینی، شواهد پرونده، بایگانی محرمانه، راز مادربزرگ‌ها و دایره کارشناسان عناوین این آیتم‌ها هستند. همچنین در همه قسمت‌های برنامه حجت‌الاسلام سیدمهدی طباطبایی و «محمود گلزاری» به عنوان کارشناسان مذهبی و مشاور ازدواج به سوالات مجری های برنامه درباره موضوع آن قسمت پاسخ می‌دهند.

اين برنامه با طرحي از نفيسه مرشدزاده، سردبيري محمد جباري، تصويرسازي محمدرضا دوست‌محمدي، گويندگي حميد محمدي، نويسندگي سيداحسان عمادي و اجراي ایمان جلیلی، محمد اشعری، زهرا صالحی‌زاده، زهرا الوندی، سيداحمد واحدي، فاطمه جناب و علی سیف‌الهی روي آنتن مي‌رود.

چهارمین قسمت «محرمانه خانوادگی» را می توانید جمعه 1 بهمن ماه ساعت 22:00 و تکرار آن را ساعت های 10:30 و 16:00 روز بعد از شبکه افق ببینید.

ebmed-type
126.5 MB
Text to Identify
متن امنيتي جديد
23 نظر در انتظار تاييد