بدون مرز عشق
بدون مرز عشق
مستند «بدون مرز، عشق» با موضوع فعالیت های گردان های سید الشهداء(ع) برای مبارزه با داعش و سایر گروه های تکفیری، شنبه ۲۸ آذر از شبکه افق پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه افق، پس از حمله داعش به عراق و تصرف بخش هایی از این کشور و زمانی که نیروهای دولتی نتوانستند این مشکل بزرگ را برطرف کنند، بسیج مردمی و فتوای مرجعیت شیعه سبب شد همانگونه که در جریان هشت سال جنگ تحمیلی، ملت ایران بزرگ ترین نیروی جهادی علیه رژیم بعث را به وجود آورند، این بار مردم مظلوم عراق نیز در مواجهه با این خطر تروریستی بیاستند و اجازه ندهند بیش از این آبروی بین المللی آنها بازی شود.
در این بین برخی گروه های نظامی هم توانستند پا به عرصه بگذارند و هرچند بسیاری از آنها پیش از این ها و حتی در زمان حمله آمریکا به عراق تشکیل شده بودند اما در جریان این نبرد تاریخی، ظهور و بروز ظاهری بیشتری یافتند و مردم عراق و دیگر کشورها آشنایی افزون تری نسبت به آنها پیدا کردند.
از جمله گروه های نظامی که نقش مهمی در آزادی آمرلی و همچنین دیگر عملیات های پیروزمندانه علیه داعش و تکفیری ها داشته گردان سیدالشهداء(ع) است.
رشادت های گردان های سیدالشهداء(ع) یا همان کتائب السید الشهداء در عراق و سوریه در مستندی با عنوان «بدون مرز، عشق» به تصویر کشیده شده و ایدئولوژی و طرز فکر آنها بیان می شود.
در این مستند همچنین با برخی از فرماندهان کتائب مصاحبه شده و گزارشی در مورد عملیات آن ها در منطقه ضابطیه و آمرلی پخش می شود همچنین تصاویری آرشیوی از شهدای کتائب نیز پخش خواهد شد.
سید هاشم موسوی تهیه کننده و وحید فراهانی کارگردان این مستند هستند.
«بدون مرز، عشق» برای پخش از شبکه افق در روز شنبه ۲۸ آذرماه ساعت ۲۲,۳۰ در نظر گرفته شده و تکرار آن هم روز بعد در ساعت های ۱۰.۳۰ و ۱۵.۳۰ به روی آنتن می رود.
ebmed-type
160.9 MB
Text to Identify
متن امنيتي جديد
8 نظر در انتظار تاييد