1396/5/22
روایت «جهان آرا» از حق انتخاب کنکوری ها
تصویر خبر
برنامه تلویزیونی «جهان آرا» با موضوع بررسی کنکور، انتخاب رشته و وضعیت دانشگاه در کشورمان، یکشنبه شب 22 مرداد ماه از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، این روزها و با اعلام نتایج کنکور و آخرین مهلت برای انتخاب رشته، باز هم گروه زیادی از جوانان و خانواده های ایرانی درگیر این مسئله شده اند، موضوعی که آینده آنها را تا حد زیادی رقم می زند و مشخص کننده مسیر و هدف نهایی تحصیلی و شغلی بسیاری از افراد خواهد بود.

هر چند تب کنکور نسبت به دهه های 60 و 70 و حتی سال های دهه 80 کاهش چشمگیری یافته و دیگر رقابت سنگین برای ورود به دانشگاه وجود ندارد، اما هنوز شهرها و دانشگاه های مهم کشور، میزبان دانشجویانی هستند که در آزمون کنکور عملکرد موفق تری داشته اند و صد البته رشته های خاص هم همینطور هستند.

بر این اساس برنامه تلویزیونی یکشنبه شب «جهان آرا» به همین مسئله یعنی بررسی کنکور، انتخاب رشته و وضعیت دانشگاه در کشورمان می پردازد.

در برنامه امشب شاهد حضور دکتر علی عبدالعالی و برخی برگزیدگان کنکور سراسری 96 خواهیم بود که با محمد حسین بدری، مجری و کارشناس «جهان آرا» به گفت وگو در این زمینه می نشینند.

«جهان آرا» یکشنبه 22 مرداد ساعت 22:00 به صورت زنده از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت 15:30 روز بعد روی آنتن می رود.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
8 نظر در انتظار تاييد