1396/1/31
یک مسابقه خوشمزه بین مشهدی های و سبزواری ها در «ناهار فامیلی»
تصویر خبر
هجدهمین قسمت مستند مسابقه «ناهار فامیلی»، بخش دوم از مرحله نیمه نهایی این مستند مسابقه، پنجشنبه 31 فروردین از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، مستند مسابقه «ناهار فامیلی» رقابتی خانوادگی و فرصتی مناسب برای کسانی است که می خواهند هنر آشپزی را به سبک ایرانی یاد بگیرند، در هر قسمت، پدربزرگ و مادربزرگ یک خانواده حضور دارند و بر اساس قرعه کشی از میان همه بچه ها و نوه هایشان، دو خانواده را برای مسابقه آشپزی بر می گزینند.

شرکت کنندگان این مسابقه از شهرهای مختلف ایران انتخاب شده اند؛ چهار گروه که هر یک شامل 4 شهر هستند رقابت خود را آغاز می کنند و در مرحله دوم از هر گروه یک خانواده به مرحله نهایی مسابقه راه پیدا خواهد کرد.

این فامیل ها هستند که با امتیاز دادن به هر خانواده، برنده را مشخص خواهند کرد همچنین دو مهمان خارجی هم در این مسابقه حضور دارند که دوست دارند مزه غذاهای ایرانی را بچشند؛ 20 امتیاز از سوی این مهمان ها به خانواده های برتر تخصیص داده می شود تا سرانجام یکی از آنها به مرحله نهایی برسد البته آنها امتیاز منفی هم دارند و می توانند برنده ها را به بازنده تبدیل کنند.

در هفدهمین قسمت شاهد بخش نخست از مرحله نیمه نهایی این مستند مسابقه جذاب و هیجان انگیز بودیم، مسابقه ای میان رامسری ها و نجف آبادی ها که در نهایت خانواده انتشاری از نجف آباد موفق شد با امتیاز 719 به مرحله فینال برسد.

حالا در هجدهمین قسمت شاهد رقابت خانواده های مشهدی و سبزواری برای مشخص شدن دیگر خانواده حاضر در فینال خواهیم بود.

تهیه کنندگی و کارگردانی «ناهار فامیلی» بر عهده بلال الفت بوده است.

زمان پخش این مستند مسابقه ساعت 23:30 روز پنجشنبه خواهد بود، تکرار آن هم ساعت های 9:00 و 14:30 روز بعد پخش می شود.

 


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
14 نظر در انتظار تاييد