مشاهده خبر

یک شنبه 20 فروردین 1402

برنامه‌ای برای آوینی انقلاب

ویژه برنامه «تماشاگه راز» از قاب شبکه افق مهمان خانه مخاطبین شده است.

0

به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، «تماشاگه راز» نام ویژه برنامه شبکه افق به مناسبت ایام شهادت سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی است که از قاب این شبکه مهمان خانه مخاطبین خواهد بود.

این برنامه به تهیه‌کنندگی محمد کرد و اجرای مرتضی شعبانی از دوستان نزدیک این شهید بزرگوار تولید شده و به ابعاد مختلف فعالیت شهید آوینی و تشکیل گروه مستند روایت فتح می‌پردازد.

این برنامه در پنج قسمت به صورت ضبطی تهیه شده و علاقه مندان می‌توانند این برنامه را شنبه تا چهارشنبه این هفته ساعت ۲۱ و تکرار هر قسمت آن را روز بعد در ساعت‌های ۷ و ۱۳:۳۰ تماشا کنند.

محمد کرد تهیه‌کننده این برنامه درباره چرایی تولید این برنامه گفت: به دلیل آنکه در ایام شهادت شهید آوینی و 20 فروردین هستیم و به این فکر افتادین که یک اثر چند قسمتی تولید کنیم که در این ایام برابر دیدگان مخاطبین قرار گیرد.

وی افزود: برنامه‌های مربوط به شهید آوینی اغلب اینگونه است که در مورد روحیات و اخلاق این شهید بزرگوار صحبت می‌شود و این تکراری شده است. ما تلاش کردیم از جنبه جدیدی به موضوع شهید آوینی ورود کنیم و به همین دلیل به سراغ روایت فتح و کتاب تماشاگه راز رفتیم.

کرد تاکید کرد: برنامه به پنج قسمت تقسیم شده و به اجزای مختلف مجموعه روایت فتح می‌پردازد. تلاش ما این است که با استفاده از افرادی که در کنار شهید آوینی بودند و در شکل گیری روایت فتح نقش برجسته‌ای داشتند به این مجموعه خواهیم پرداخت.

وی ادامه داد: ویژه برنامه تماشاگه‌راز کار مشترکی از شبکه افق و مجموعه‌ی روایت فتح است. دوستانمان در این مجموعه در بخش‌های مختلفی به ما از حیث ابعاد کمک کردند تا بتوانیم هرچه بهتر این برنامه را تولید کنیم.

تهیه‌کننده ویژه برنامه تماشاگه‌راز خاطرنشان کرد: برنامه به صورت گفتگو محور تولید شده و به این شکل است که در حین گفتگوها تلاش کردیم تا به فراخور صحبت مهمان تصاویر مرتبط با آن گفتگو را نمایش دهیم و در کل آیتم‌ها برگرفته از صحبت مهمان‌هاست.

وی در ادامه ضمن توضیح اهمیت پرداخت به شخصیت‌هایی همچون شهید آوینی گفت: در سال‌های مختلف با موضوع شهید آوینی تولیدات متنوعی شده است اما با توجه به شخصیت فراگیر و جنبه‌های مختلف این شهید بزرگوار جای کارهای بسیاری وجود دارد.

آخرین اخبار

برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» پوکی استخوان، بیماری قرن سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی آرامش ذهن کودکان در طب سنتی فرار به سمت نجات! با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی رخدادی فرامتن در شبکه افق «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده نگاه نادرست به ایمنی در ایران وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون درمان نازایی با طب سنتی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی «سوران» به افق می‌آید بررسی نهضت احیای واحدهای اقتصادی در «عیار» شبکه افق لاستیک هم کالای سرمایه‌ای شد! اروپایی‌های همیشه بد عهد یاد شهدای حرم شاه چراغ در مستندهای شبکه افق/ باکس‌های مستند افق رنگ و بوی دفاع مقدس می‌‎گیرند تدبیر رهبری محاسبه طراحان اغتشاش را بر هم زد درمان دردهای عضلانی با طب سنتی از نهضت سوادآموزی تا پزشکی! چرا روایت‌ رسانه‌های ضدایرانی باورپذیر می‌شود؟! اهمیت مراقبت از پوست در طب سنتی داستان «ولایت عشق» در افق بیمه‌ای رایگان یا با حداقل قیمت برای همه ایرانی‌ها همراه با شبکه افق به دنبال «گمشده‌ای که پیدا بود» تصویرسازی «قطعه‌ای از بهشت» در شبکه افق «قرار روز شانزدهم» با مردی که حلب آزادی‌اش را مدیون اوست نگاهی متفاوت به جنگ در مستند «سیزده پنجاه و نه» ورزش، بهترین تدبیر برای سلامت انسان وظیفه برخی بانک‌ها تعطیل کردن واحدهای صنعتی است! بررسی چرایی کاهش عرضه و رکود مسکن در تهران انرژی‌زاها مخل زندگی زناشویی و باروری! جریمه‌های دیرکرد تسهیلات بانکی کجا می‌رود؟ درگیری ارمنستان – آذربایجان به ضرر ایران است!

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها