مشاهده خبر

شنبه 16 اردیبهشت 1402

مستندهای شبکه افق در هفته جاری

شبکه افق با مجموعه‌ای از مستندها با موضوعات متنوع مهمان خانه مخاطبین می‌شود.

1

به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، مجموعه‌ای از مستندهای متنوع در هفته جاری با موضوعات اجتماعی، علمی، فرهنگی و تاریخی  را در هفته جاری درون جدول پخش برنامه‌‌های خود قرار داده است.

«قهرمانان معمولی» نام یکی از مجموعه مستندهایی است که شنبه یا چهارشنبه ساعت 18 پخش می‌شود.

«نسل سوم» روایتی از جوانان کارآفرین است که امروز (شنبه) ساعت 20 در قاب افق جای میگیرد.

«سیم آخر» مستندی در مورد مشاغل سخت و طاقت فرسا است که شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 20:30 پخش خواهد شد.

مجموعه مستند «نبرد برای زندگی» با موضوع روایت تلاش مردم در مناطق مختلف جهان برای کسب درآمد شنبه و یکشنبه ساعت 21 افقی می‌شود.

«فناورانه» نام مجموعه‌ مستندی با موضوع فعالیت دانش‌بنیان است که دوشنبه ساعت 20 پخش خواهد شد.

«داستان تحریم» مجموعه مستند جدید تولیدی شبکه افق با موضوع پرونده هسته‌ای ایران و مسئله تحریم و همچنین تلاش ایران برای عبور از آنهاست که یکشنبه‌ این هفته ساعت 20 در آنتن شبکه افق قرار می‌گیرد.

«بی واسطه» مجموعه مستندی با اجرای محمد دلاوری است که به گفتگویی صریح با شخصیت‌های سیاسی، فرهنگی، ورزشی و... است که پنجشنبه و جمعه این هفته ساعت 16 پخش می‌شود.

«ده» برنامه‌ای با موضوع 10 رتبه برتر در حوزه‌های مختلف است که روز جمعه ساعت 18:30 پخش می‌شود.

برچسب ها :

آخرین اخبار

برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» پوکی استخوان، بیماری قرن سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی آرامش ذهن کودکان در طب سنتی فرار به سمت نجات! با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی رخدادی فرامتن در شبکه افق «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده نگاه نادرست به ایمنی در ایران وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون درمان نازایی با طب سنتی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی «سوران» به افق می‌آید بررسی نهضت احیای واحدهای اقتصادی در «عیار» شبکه افق لاستیک هم کالای سرمایه‌ای شد! اروپایی‌های همیشه بد عهد یاد شهدای حرم شاه چراغ در مستندهای شبکه افق/ باکس‌های مستند افق رنگ و بوی دفاع مقدس می‌‎گیرند تدبیر رهبری محاسبه طراحان اغتشاش را بر هم زد درمان دردهای عضلانی با طب سنتی از نهضت سوادآموزی تا پزشکی! چرا روایت‌ رسانه‌های ضدایرانی باورپذیر می‌شود؟! اهمیت مراقبت از پوست در طب سنتی داستان «ولایت عشق» در افق بیمه‌ای رایگان یا با حداقل قیمت برای همه ایرانی‌ها همراه با شبکه افق به دنبال «گمشده‌ای که پیدا بود» تصویرسازی «قطعه‌ای از بهشت» در شبکه افق «قرار روز شانزدهم» با مردی که حلب آزادی‌اش را مدیون اوست نگاهی متفاوت به جنگ در مستند «سیزده پنجاه و نه» ورزش، بهترین تدبیر برای سلامت انسان وظیفه برخی بانک‌ها تعطیل کردن واحدهای صنعتی است! بررسی چرایی کاهش عرضه و رکود مسکن در تهران انرژی‌زاها مخل زندگی زناشویی و باروری! جریمه‌های دیرکرد تسهیلات بانکی کجا می‌رود؟ درگیری ارمنستان – آذربایجان به ضرر ایران است!

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها