مشاهده خبر

چهار شنبه 20 اردیبهشت 1402

توسعه صنعت برق زیر ذره‌بین فرامتن

برنامه فرامتن در برنامه خود مسائل مربوط به صنعت برق کشور و توسعه آن پرداخته است.

0

به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، نجف‌آبادی، معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در برنامه فرامتن گفت: مشترکین عزیزی که کاهش مصرفشان تا رنج 50 درصد الگوی مصرف اتفاق بیافتد به ازای هر کیلووات ساعت 2 هزار تومان دریافت می‌کنند و اگر از این کمتر باشد به همین میزان مقدار پاداش کاهش خواهد یافت.

وی افزود: در سال جدید برنامه ما این است که بتوانیم بیشتر از سال گذشته مردم عزیز را در پاداش صرفه جویی مصرف دخیل کنیم و در این راه همراهی مردم را نیاز داریم. نگاه ما این است که بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و مشارکت مردم بتوانیم حداقل کاهش 4 درصد مصرف را در ماه‌های گرم داشته باشیم.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر تاکید کرد: در سال 2.5 درصد تعداد مشترکین ما افزایش می‌یابد. انتظار ما این است که سالانه 2.5 درصد رشد مصرف را هم تجربه کنیم اما رد مصرف در سال‌های گذشته 6 درصد بوده است. هر 1000 مگاوات امروز 50 هزار میلیارد تومان باید برای تولید اش هزینه شود. به همین دلیل صرفه‌جویی از اهمیت بسیاری برخوردار است تا

وی ادامه داد: ما همزمان توسعه نیروگاهی و بهینه سازی را با هم دنبال می‌کنیم. در دولت سیزدهم دیده شده که تا پایان دوره دولت 10 هزار مگاوات بحث نیروگاه‌های خورشیدی را خواهیم داشت و به دنبال آن هستیم که از صنایع سنگین در حوزه احداث نیروگاه کمک بگیریم اما یک واقعیت را بپذیریم ما قرار است منابع ملی خود را مراقبت کنیم لذا باید مصرف انرژی بهبود یافته و کاهش یابد.

نجف‌آبادی در پایان گفت: از تمام بینندگان خواهش میکنم به عنوان تجربه که اگر قرار است محلی را اجاره بدهند، حتما مرتبا اطلاعات کنتور را رصد کنند. این کار از طریق مشاهده اپلیکیشن برق من مقدور است زیرا ممکن است مستاجر از ماینر استفاده کند و این موضوع موجر را دچار مشکل خواهد کرد.  

آخرین اخبار

سلامت اعضای بدن در گروه سلامت معده لزوم تشکیل اتحادیه رسانه‌ای بین کشورهای مسلمان چالش‌های یک شغل مهم در آبادان به روایت مستند «گلافی» «رزم نامه» روایتی از موفقیت ادبیات پایداری پس از انقلاب دیپلماسی توییتری! مستند نسل سوم، روایتی از کارآفرینی فرزندان شهدا مستندی محرمانه به روی آنتن شبکه افق می‌رود برنامه‌های تلویزیونی این هفته شبکه افق برای تاریخ، نگاهی به ابعاد وقایع پس از انقلاب اسلامی سلام به آینده، سبک مهارت محوری برای رشد فرزندان ایران فصل دوم «سلام به آینده» به شبکه افق می‌رود چرا ایرلاین‌های ایرانی سفرهای خارجی را ترجیح می‌دهند؟ دست‌ورزی‌های شفابخش شبکه افق میزبان فرمانده «غریب» می‌شود روایت تاسیس شبکه المنار لبنان بر روی آنتن افق سیما مستندی درباره تنها بازمانده «امید» تغذیه‌های مناسب برای میان وعده بچه مدرسه‌ای ‌ها برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» پوکی استخوان، بیماری قرن سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی آرامش ذهن کودکان در طب سنتی فرار به سمت نجات! با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی رخدادی فرامتن در شبکه افق «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده نگاه نادرست به ایمنی در ایران وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون درمان نازایی با طب سنتی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی «سوران» به افق می‌آید بررسی نهضت احیای واحدهای اقتصادی در «عیار» شبکه افق لاستیک هم کالای سرمایه‌ای شد! اروپایی‌های همیشه بد عهد یاد شهدای حرم شاه چراغ در مستندهای شبکه افق/ باکس‌های مستند افق رنگ و بوی دفاع مقدس می‌‎گیرند

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها