مشاهده خبر

چهار شنبه 20 اردیبهشت 1402

توسعه صنعت برق زیر ذره‌بین فرامتن

برنامه فرامتن در برنامه خود مسائل مربوط به صنعت برق کشور و توسعه آن پرداخته است.

0

به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، نجف‌آبادی، معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در برنامه فرامتن گفت: مشترکین عزیزی که کاهش مصرفشان تا رنج 50 درصد الگوی مصرف اتفاق بیافتد به ازای هر کیلووات ساعت 2 هزار تومان دریافت می‌کنند و اگر از این کمتر باشد به همین میزان مقدار پاداش کاهش خواهد یافت.

وی افزود: در سال جدید برنامه ما این است که بتوانیم بیشتر از سال گذشته مردم عزیز را در پاداش صرفه جویی مصرف دخیل کنیم و در این راه همراهی مردم را نیاز داریم. نگاه ما این است که بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و مشارکت مردم بتوانیم حداقل کاهش 4 درصد مصرف را در ماه‌های گرم داشته باشیم.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر تاکید کرد: در سال 2.5 درصد تعداد مشترکین ما افزایش می‌یابد. انتظار ما این است که سالانه 2.5 درصد رشد مصرف را هم تجربه کنیم اما رد مصرف در سال‌های گذشته 6 درصد بوده است. هر 1000 مگاوات امروز 50 هزار میلیارد تومان باید برای تولید اش هزینه شود. به همین دلیل صرفه‌جویی از اهمیت بسیاری برخوردار است تا

وی ادامه داد: ما همزمان توسعه نیروگاهی و بهینه سازی را با هم دنبال می‌کنیم. در دولت سیزدهم دیده شده که تا پایان دوره دولت 10 هزار مگاوات بحث نیروگاه‌های خورشیدی را خواهیم داشت و به دنبال آن هستیم که از صنایع سنگین در حوزه احداث نیروگاه کمک بگیریم اما یک واقعیت را بپذیریم ما قرار است منابع ملی خود را مراقبت کنیم لذا باید مصرف انرژی بهبود یافته و کاهش یابد.

نجف‌آبادی در پایان گفت: از تمام بینندگان خواهش میکنم به عنوان تجربه که اگر قرار است محلی را اجاره بدهند، حتما مرتبا اطلاعات کنتور را رصد کنند. این کار از طریق مشاهده اپلیکیشن برق من مقدور است زیرا ممکن است مستاجر از ماینر استفاده کند و این موضوع موجر را دچار مشکل خواهد کرد.  

آخرین اخبار

نوید معاون وزیر کار برای فارغ‌التحصیلان بیکار «خیلی دخترونه» برای هویت‌بخشی به نوجوان امروز زردی نوزاد را در همان دوران بارداری برطرف کنید امام خمینی(ره)؛ موافق یا مخالف ادامه جنگ؟ قانون مالیات بر عایدی سرمایه؛ ایرادات مجمع تشخیص چیست؟ مافیای کاغذ و هزینه‌های سرسام‌آور خرید کتاب رویای آمریکایی در بازی‌های رایانه‌ای تضمین انسان‌محور و ایمن‌ بودن هوش مصنوعی؛ دغدغه دولت‌ها سیاست کاهش جمعیت در ایران؛ از طرح‌ریزی بیگانگان تا اجرای مسئولان برای جلوگیری از ناباروری مراقب لباس پوشیدنتان باشید! تضعیف سیاست خارجی ایران پس از توافق با عربستان؛ از توهم تا واقعیت! حذف تعهدات ارزی؛ انگیزه‌ای برای قالیبافان و صادرکنندگان فرش ایرانی برای تشخیص کبد سالم، به پوستتان نگاه کنید! «داده‌ها» چاه نفت بازار دیجیتال! «هم آهنگ» با افق برای «وارونگی» 360 درجه‌ای! از خوشبینی به حل مشکل خودرو تا اطلاعات جدید در مورد شاسی بلندهای مجلس «سلاح ایرانی» برای «نسل سوم»ی‌ ها «انارستان» و توصیه‌هایی برای بارداری سالم عقلانیت حکم می‌کند اقتصادمان را قوی کنیم ماجرای مهلت 48 ساعته ناو دنا به نیروی دریایی فرانسه خبر خوب شبکه افق برای مخاطبان ویژه برنامه اختصاصی نمایشگاه کتاب هر روز روی آنتن می‌رود آشنایی با مفاهیم کلیدی در سواد رسانه‌ای شایعات داغ فضای مجازی برملا می شود وزارت بازرگانی، آری یا خیر؟ توسعه صنعت برق زیر ذره‌بین فرامتن بررسی راهکارهای افزایش تولید و مهار تورم شورای عالی انقلاب فرهنگی و مسئله حجاب مستندهای شبکه افق در هفته جاری برنامه‌های افق در هفته جاری «فرش عرش»، پرتره‌ای درباره یک کارآفرین اثری از حاتمی‌کیا در قاب افق «قهرمانان معمولی» عجیب و غریب نیستند/ کسی این کارها را می‌کند؟ دلاوری با بی‌واسطه به افق آمد هنرستانی‌ها موضوع فرامتن شدند یوسفی: جمعیت شرق و غرب ایران با سیاست‌های اشتباه در حال خالی شدن است فرصتی برای علاقمندان به تاریخ معاصر افق در شبکه‌های اجتماعی وضعیت کارگران زیر ذره‌بین فرامتن بررسی نظام مسائل فرهنگیان و کارگران روایت تهدید‌هایی که فرصت شد جوانان انقلاب راهکارهای مهار تورم ویژه برنامه‌ای برای مجاهد انقلاب چگونگی مدیریت تؤمان تولید و تورم عید فطر با شبکه افق سیاست‌های ارزی و نقش آن در مهار تورم قیمت‌گذاری خودرو رژیم صهیونیستی در بحران فراگیر برنامه‌ای برای آوینی انقلاب

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها