مشاهده خبر

یک شنبه 7 خرداد 1402
برنامه‌های تلویزیونی این هفته شبکه افق

«هم آهنگ» با افق برای «وارونگی» 360 درجه‌ای!

برنامه‌های مختلفی طی هفته با موضوعات اجتماعی، فرهنگی، طب سنتی و سیاسی از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

0

«360 درجه» یکی از برنامه‌های تلویزیونی افق است که روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه این هفته ساعت 18 با موضوع سواد رسانه‌ای، پخش می‌شود.

ساعت 16 روزهای شنبه تا چهارشنبه برنامه تلوزیونی «انارستان» با موضوع طب سنتی روی آنتن می‌رود و در آن به سوالات مختلف بینندگان در زمینه طب سنتی ایرانی پاسخ داده می‌شود.

از دیگر برنامه‌های شبکه افق، «وارونگی» است که با هدف پاسخ به شبهات و شایعات مطرح شده در فضای مجازی روزهای شنبه تا سه شنبه ساعت 21 پخش خواهد شد.

«خونه خودتونه» عنوان برنامه دیگری از شبکه افق است که با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی روزهای شنبه تا پنجشنبه ساعت 17 بر آنتن این شبکه نقش می‌بندد.

«فرامتن» نام برنامه دیگر افق است که با موضوع تحلیل اخبار و موضوعات روز کشور در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، به صورت زنده از شنبه تا چهارشنبه ساعت 19 روی آنتن می‌رود.

یکی دیگر از برنامه‌های قدیمی و پر مخاطب شبکه افق برنامه «جهان آرا» است که در روزهای شنبه و دوشنبه ساعت 22 پخش می‌شود.

یکشنبه ساعت 22 برنامه «نقش جهان» با محوریت بررسی، مرور و تحلیل رویدادهای سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در عرصه بین‌المللی از شبکه افق پخش خواهد شد و از دیگر برنامه های این شبکه، برنامه اقتصادی «عیار» است که سه‌شنبه ها ساعت 22 روی آنتن می‌رود.

برنامه جذاب دیگری که شبکه افق برای مخاطبین خود تدارک دیده است، «هم آهنگ» با موضوع سرودهای نوجوانان است که چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته ساعت 22 از شبکه افق پخش می‌شود.

«با هم وطن» برنامه جدیدی از شبکه افق است که روایتی از کار خیر گروه‌های مردمی در سطح جامعه را به نمایش می‌گذارد.

چهارشنبه تا جمعه این هفته برنامه دیگری از این شبکه با عنوان «مرغ همسایه» ساعت 20 پخش می‌شود؛ این برنامه به شکلی تلاش می‌کند تا فضای شورای امنیت سازمان ملل را نشان دهد. آقای ذکریایی مدیر جلسه شورای امنیت است و به فراخور موضوع افرادی که در اطراف او نشسته‌اند نماینده به قول معروف ابر قدرت‌هایی هستند که فکر می‌کنند تمام جهان در دست آنهاست.

 

آخرین اخبار

برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» پوکی استخوان، بیماری قرن سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی آرامش ذهن کودکان در طب سنتی فرار به سمت نجات! با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی رخدادی فرامتن در شبکه افق «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده نگاه نادرست به ایمنی در ایران وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون درمان نازایی با طب سنتی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی «سوران» به افق می‌آید بررسی نهضت احیای واحدهای اقتصادی در «عیار» شبکه افق لاستیک هم کالای سرمایه‌ای شد! اروپایی‌های همیشه بد عهد یاد شهدای حرم شاه چراغ در مستندهای شبکه افق/ باکس‌های مستند افق رنگ و بوی دفاع مقدس می‌‎گیرند تدبیر رهبری محاسبه طراحان اغتشاش را بر هم زد درمان دردهای عضلانی با طب سنتی از نهضت سوادآموزی تا پزشکی! چرا روایت‌ رسانه‌های ضدایرانی باورپذیر می‌شود؟! اهمیت مراقبت از پوست در طب سنتی داستان «ولایت عشق» در افق بیمه‌ای رایگان یا با حداقل قیمت برای همه ایرانی‌ها همراه با شبکه افق به دنبال «گمشده‌ای که پیدا بود» تصویرسازی «قطعه‌ای از بهشت» در شبکه افق «قرار روز شانزدهم» با مردی که حلب آزادی‌اش را مدیون اوست نگاهی متفاوت به جنگ در مستند «سیزده پنجاه و نه» ورزش، بهترین تدبیر برای سلامت انسان وظیفه برخی بانک‌ها تعطیل کردن واحدهای صنعتی است! بررسی چرایی کاهش عرضه و رکود مسکن در تهران انرژی‌زاها مخل زندگی زناشویی و باروری! جریمه‌های دیرکرد تسهیلات بانکی کجا می‌رود؟ درگیری ارمنستان – آذربایجان به ضرر ایران است!

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها