مشاهده خبر

یک شنبه 7 خرداد 1402

«داده‌ها» چاه نفت بازار دیجیتال!

برنامه «360 درجه»، شنبه این هفته با موضوع اقتصاد شبکه‌های اجتماعی از شبکه افق پخش شد.

1

در قسمت دهم  برنامه «360 درجه» درباره الگوریتم و شیوه کسب درآمد در شبکه های اجتماعی صحبت شد.

بانک داده (اطلاعات دارندگان شبکه‌های اجتماعی) جهاندر اقتصاد دیجیتال حکم نفت و گاز در اقتصاد غیر دیجیتال دارد و فقط کشورهای انگشت شماری هستند که به این داده‌ها دسترسی دارند.

شبکه‌های اجتماعی ابزار خیلی خوب برای خرید و فروش هستند و بر بستر آنها، فروشنده به راحتی می‌تواند با مشتری در تعامل باشد و نیازهای او را از طریق الگوریتم‌های شبکه های اجتماعی و براساس فعالیت‌های او، شناسایی بکند.

شبکه‌های اجتماعی جزء لاینفک زندگی هر فرد شده‌اند به همین دلیل در برنامه شنبه شب 360 درجه، راهکارهای کوچکی برای رهایی از دام این شبکه‌ها ارائه شد.

از جمله این راهکارها می‌توان به خاموش کردن نوتیف شبکه‌های مختلف، خاموش کردن گوشی و تعیین کردن وقت خاص برای استفاده از پلتفرم‌ها اشاره کرد.

360 درجه ، ویژه برنامه شبکه افق است که با محوریت  سواد رسانه‌ای و با رویکرد به سینما، پویانمایی، فضای مجازی و بازی‌های رایانه‌ای، شنبه تا دوشنبه روی آنتن می‌رود.

آخرین اخبار

برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» پوکی استخوان، بیماری قرن سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی آرامش ذهن کودکان در طب سنتی فرار به سمت نجات! با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی رخدادی فرامتن در شبکه افق «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده نگاه نادرست به ایمنی در ایران وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون درمان نازایی با طب سنتی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی «سوران» به افق می‌آید بررسی نهضت احیای واحدهای اقتصادی در «عیار» شبکه افق لاستیک هم کالای سرمایه‌ای شد! اروپایی‌های همیشه بد عهد یاد شهدای حرم شاه چراغ در مستندهای شبکه افق/ باکس‌های مستند افق رنگ و بوی دفاع مقدس می‌‎گیرند تدبیر رهبری محاسبه طراحان اغتشاش را بر هم زد درمان دردهای عضلانی با طب سنتی از نهضت سوادآموزی تا پزشکی! چرا روایت‌ رسانه‌های ضدایرانی باورپذیر می‌شود؟! اهمیت مراقبت از پوست در طب سنتی داستان «ولایت عشق» در افق بیمه‌ای رایگان یا با حداقل قیمت برای همه ایرانی‌ها همراه با شبکه افق به دنبال «گمشده‌ای که پیدا بود» تصویرسازی «قطعه‌ای از بهشت» در شبکه افق «قرار روز شانزدهم» با مردی که حلب آزادی‌اش را مدیون اوست نگاهی متفاوت به جنگ در مستند «سیزده پنجاه و نه» ورزش، بهترین تدبیر برای سلامت انسان وظیفه برخی بانک‌ها تعطیل کردن واحدهای صنعتی است! بررسی چرایی کاهش عرضه و رکود مسکن در تهران انرژی‌زاها مخل زندگی زناشویی و باروری! جریمه‌های دیرکرد تسهیلات بانکی کجا می‌رود؟ درگیری ارمنستان – آذربایجان به ضرر ایران است!

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها