مشاهده خبر

سه شنبه 9 خرداد 1402
فرامتن

«خیلی دخترونه» برای هویت‌بخشی به نوجوان امروز

فرامتن روز دوشنبه ویژه برنامه‌های مخصوص دختران را مورد بررسی قرار داد.

0

در بخش نخست این برنامه به آخرین اخباری که در روزنامه‌های صبح امروز کشور منتشر شده بود، پرداخته شد.

از جمله اخبار منتخب این بخش می‌توان به تسهیلات 164 هزار میلیارد تومانی کارمندان بانک‌ها، ماجرای تعطیلی داروگر و فرار مالیاتی 1200 میلیارد تومان این شرکت، شایعه جدید افزایش مبلغ بنزین، سفر سلطان عمان به ایران می‌توان اشاره کرد.

در بخش میز فرهنگ هنر برنامه فرامتن به موضوع جشن خیلی دخترونه که به مناسبت ایام دهه کرامت در فرهنگ‌سراهای تهران در حال برگزاری است، پرداخته شد.

جشن «خیلی دخترونه» عنوان برنامه‌ای است که به مناسبت دهه کرامت و روز دختر، از سوی دختران ساکن در مناطق مختلف تهران برگزار می‌شود.

حمیدرضا جعفرخونویی، معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به ماهیت این برنامه‌ها خاطرنشان کرد: یکی از نقطه قوت جشن خیلی دخترونه آن است که دختران، برگزارکننده این برنامه‌ها هستند.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان اینکه نسل جدید نوجوان، دارای استعدادهای عجیبی هستند، افزود: این حجم از استعدادها و افکار خلاق نوجوان امروز شگفت‌آور بوده که البته کار و فعالیت با آنان را هم سخت و هم آسان کرده است.

جعفرخونویی گفت: یکی از سیاست‌های جدی که در سازمان فرهنگی شهرداری تهران دنبال می‌شود، هویت بخشی به نوجوان امروز است تا آنان را آماده کنش‌گری در مسائل مهم زندگی اجتماعی کند.

این فعال فرهنگی اضافه کرد که یکی دیگر از اقداماتی که در این سازمان دنبال می‌شود، کشف استعدادهای نوجوان در حوزه‌های مختلف و جهت‌دهی و بسترسازی مناسب برای آنان است.

آخرین اخبار

برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» پوکی استخوان، بیماری قرن سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی آرامش ذهن کودکان در طب سنتی فرار به سمت نجات! با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی رخدادی فرامتن در شبکه افق «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده نگاه نادرست به ایمنی در ایران وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون درمان نازایی با طب سنتی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی «سوران» به افق می‌آید بررسی نهضت احیای واحدهای اقتصادی در «عیار» شبکه افق لاستیک هم کالای سرمایه‌ای شد! اروپایی‌های همیشه بد عهد یاد شهدای حرم شاه چراغ در مستندهای شبکه افق/ باکس‌های مستند افق رنگ و بوی دفاع مقدس می‌‎گیرند تدبیر رهبری محاسبه طراحان اغتشاش را بر هم زد درمان دردهای عضلانی با طب سنتی از نهضت سوادآموزی تا پزشکی! چرا روایت‌ رسانه‌های ضدایرانی باورپذیر می‌شود؟! اهمیت مراقبت از پوست در طب سنتی داستان «ولایت عشق» در افق بیمه‌ای رایگان یا با حداقل قیمت برای همه ایرانی‌ها همراه با شبکه افق به دنبال «گمشده‌ای که پیدا بود» تصویرسازی «قطعه‌ای از بهشت» در شبکه افق «قرار روز شانزدهم» با مردی که حلب آزادی‌اش را مدیون اوست نگاهی متفاوت به جنگ در مستند «سیزده پنجاه و نه» ورزش، بهترین تدبیر برای سلامت انسان وظیفه برخی بانک‌ها تعطیل کردن واحدهای صنعتی است! بررسی چرایی کاهش عرضه و رکود مسکن در تهران انرژی‌زاها مخل زندگی زناشویی و باروری! جریمه‌های دیرکرد تسهیلات بانکی کجا می‌رود؟ درگیری ارمنستان – آذربایجان به ضرر ایران است!

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها