مشاهده خبر

شنبه 8 مهر 1402

برنامه‌های تلویزیونی این هفته شبکه افق

برنامه‌های مختلف تلویزیونی با موضوعات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، طی این هفته از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

0

روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 19 به صورت زنده برنامه ای تحت عنوان «فرامتن» روی آنتن شبکه افق می‌رود و موضوع آن تحلیل اخبار و موضوعات روز کشور در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی می باشد.

ساعت 17 روزهای شنبه تا پنجشنبه برنامه‌ای با عنوان «خونه خودتونه» روی آنتن شبکه افق قرار می‌گیرد و موضوع آن سبک زندگی ایرانی اسلامی است.

یکشنبه ساعت 22  برنامه «نقش جهان» به صورت زنده روی آنتن شبکه افق می‌رود. محوریت این برنامه بر بررسی، مرور و تحلیل رویدادهای سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در عرصه بین‌المللی است.

«وارونگی» با هدف پاسخ به شبهات و شایعات مطرح شده در فضای مجازی روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 21 از شبکه افق پخش می‌گردد.

برنامه «انارستان» ساعت 16 به صورت زنده روزهای شنبه تا چهارشنبه از این شبکه پخش می‌شود؛ این برنامه درباره سبک زندگی براساس طب سنتی است .

ساعت ۱۸ روز پنجشنبه برنامه‌ای تحت عنوان  «با هم وطن» روایتی از کار خیر گروه‌های مردمی در سطح جامعه از شبکه افق پخش خواهد شد.

برنامه «360 درجه » یکی دیگر از برنامه‌های شبکه افق است که به سواد رسانه‌ای می‌پردازد. این برنامه روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت 23 پخش می‌شود.

مسابقه تلوزیونی «رخداد» با موضوع تاریخ معاصر ایران روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 21 روی آنتن شبکه افق می‌رود.

آخرین اخبار

لزوم بازنگری در اندیشه و شیوه‌های آموزش عالی فلسطینی‌ها؛ نماینده دنیای اسلام در جنگ تمدنی با غرب عدم تایید ۲۹ نماینده کنونی مجلس برای دور بعد چرا آمریکا تا آخر پای اسرائیل ایستاده است؟ معرفی مستندهای آدینه هفته شبکه افق حمایت از فلسطین نماد روشن‌فکری در جهان است مصرف نامتعارف گاز در بخش تجاری بررسی جنایات زیست محیطی اسرائیل در غزه تخلف حداکثری از اجرای قانون و سکوت قوه قضائیه! روایتی از حیدریه همدان در سومین قسمت «سرداران روستا» پاسخ به ابهامات و شایعات در مورد جنگ غزه پخش دومین قسمت «سرداران روستا» در شبکه افق پشت پرده جنبش‌های دانشجویی چیست؟ پخش اولین قسمت از «سرداران روستا» از شبکه افق آیا طرح گردشگری آشوراده به محیط زیست آسیب می‌زند؟ ۳۶۰ در‌جه دوباره روی آنتن شبکه افق می‌نشیند سرانجام «جنگ سرنوشت» برای اسرائیل چیست؟ ضدگلوله با شبکه افق پخش مستندهای جدید و متنوع از افق وقتی «مقاومت» تنها مسیر است وقتی کالای فاخر ایرانی متولی ندارد رابطه یبوست و سردردهای میگرنی نگاه به جنگ و صلح در غزه از منظر سیاسی و دینی نهضت ملی مسکن از وعده تا تحقق پیشگیری از سرطان از نگاه حکما پلن B آمریکا برای بعد از جنگ در غزه موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار مقاومت مدیون زن فلسطینی است ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان این میوه را تازه تازه بو نکنید! ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ یک مولتی ‌ویتامین طبیعی آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها