اخبار

مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها

این مجموعه مستند تلاش می‌کند فرازهای مختلف زندگی این افراد را از نگاه اطرافیان‌شان بازتعریف کند؛ افرادی که گرچه سالیان درازی از سفر بی‌بازگشت آنان‌ گذشته اما تاثیری که از خود بر زندگی دیگران گذاشته‌اند به داستان فراموش‌ناشدنی تبديل شده است.

برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است

انصاری گفت: «انتخاب ایران» با پخش گزارشات مردمی، سعی دارد مردم را درگیر کند تا به انتخاب خردمندانه بدون جهت گیری از جانب ما برسند.

آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود

برنامه تلویزیونی «جهان آرا» یکشنبه 27 خردادماه با عنوان بایسته‌های تداوم حکمرانی کارآمد در اداره امور کشور، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» یکشنبه شب 27 خردادماه با موضوع آینده جنگ غزه، وضعیت نتانیاهو و ارتش صهیونیستی و احتمال جنگ اسرائیل و حزب الله، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین»

با شرکت در نظر سنجی برنامه «به افق فلسطین» شبکه افق، به بهبود هرچه بیشتر این برنامه کمک کنید.

طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق

ویژه برنامه روز عرفه در کربلای معلی، به صورت زنده روی آنتن شبکه افق می‌رود.

دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور

برنامه تلویزیونی «جهان آرا» شنبه 26 خردادماه با عنوان انتخاب چهاردهم، گفت‌وگویی پیرامون مولفه‌های مهم انتخابات ریاست جمهوری، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین

ویژه برنامه «به افق فلسطین» شنبه شب 26 خردادماه با موضوع بررسی مواضع نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در موضع جبهه مقاومت و با حضور نماینده ستاد مسعود پزشکیان، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید

فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» با معرفی کنشگران شاخص و برجسته عرصه اجتماعی و فرهنگی در سراسر کشور، شنبه‌ هر هفته حوالی ساعت ۲۱:۳۰ به روی آنتن شبکه افق می‌رود.

پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق

شبکه افق مجموعه‌ای از مستند‌های تک قسمتی با موضوعات فرهنگی، اجتماعی و با محوریت انتخابات پیش رو را برای این هفته تدارک دیده است.

>> > 1 2 3 4 5  ... < << 

پربازدیدترین

طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین» برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها