اخبار

پشت پرده جنبش‌های دانشجویی چیست؟

مستند «این یک اعتراض است» با نگاهی به نقش جنبش‌های دانشجویی در تحولات سیاسی و اجتماعی ایران از شبکه افق پخش می‌شود.

پخش اولین قسمت از «سرداران روستا» از شبکه افق

نخستین قسمت مجموعه مستند «سرداران روستا»، روایت عشق و دلدادگی اکبر بابایی از رزمندگان دوران دفاع مقدس به اسلام و انقلاب، شنبه ۱۱ آذر ماه از شبکه افق پخش شد.

۳۶۰ در‌جه دوباره روی آنتن شبکه افق می‌نشیند

برنامه‌های مختلفی طی هفته با موضوعات اجتماعی، فرهنگی، و سیاسی از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

سرانجام «جنگ سرنوشت» برای اسرائیل چیست؟

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین»، شنبه شب با موضوع چرایی توقف آتش‌بس در غزه و سرانجام این جنگ روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

پخش مستندهای جدید و متنوع از افق

مجموعه‌ای از مستندهای تک قسمتی یا مجموعه مستند با موضوعات اجتماعی، علمی، فرهنگی و تاریخی در این هفته از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

وقتی «مقاومت» تنها مسیر است

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» جمعه شب و در نخستین روز اتمام آتش‌بس میان حماس و رژیم صهیونیستی، با محوریت دلایل نقض آتش‌بس از سوی طرف اسرائیلی و آینده این جنگ، روی آنتن شبکه افق رفت.

وقتی کالای فاخر ایرانی متولی ندارد

مدیر عامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های فرش‌ دستبافت کشور گفت: در حق بزرگترین کالای فاخر ایران ظلم شده هیچ حمایتی از این کالا وجود ندارد و متاسفانه فرش دستباف ایران متولی ندارد.

رابطه یبوست و سردردهای میگرنی

یک متخصص طب سنتی گفت: تحقیقات و مقالات ثابت کرده است که رابطه بسیار نزدیکی بین یبوست و سردردهای میگرنی وجود دارد.

نگاه به جنگ و صلح در غزه از منظر سیاسی و دینی

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین»، پنجشنبه شب و با محوریت بررسی اوضاع در منطقه خصوصا غزه، از منظر سیاسی و دینی روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

نهضت ملی مسکن از وعده تا تحقق

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: بر اساس برنامه‌ای که داریم اواخر امسال و سال آینده نهضت بهره‌برداری از طرح نهضت ملی مسکن را خواهیم داشت.

>> > 1 2 3 4 5  ... < << 

پربازدیدترین

«اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق پیشگیری از سرطان از نگاه حکما ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده نگاه به جنگ و صلح در غزه از منظر سیاسی و دینی یک مولتی ‌ویتامین طبیعی نهضت ملی مسکن از وعده تا تحقق رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار این میوه را تازه تازه بو نکنید! رابطه یبوست و سردردهای میگرنی «دربرابر تاریکی» به افق رسید دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان مقاومت مدیون زن فلسطینی است سرانجام «جنگ سرنوشت» برای اسرائیل چیست؟ رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی پخش مستندهای جدید و متنوع از افق وقتی «مقاومت» تنها مسیر است دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی پلن B آمریکا برای بعد از جنگ در غزه 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ ۳۶۰ در‌جه دوباره روی آنتن شبکه افق می‌نشیند جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف وقتی کالای فاخر ایرانی متولی ندارد مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود پخش اولین قسمت از «سرداران روستا» از شبکه افق پشت پرده جنبش‌های دانشجویی چیست؟